Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
00XA74

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 2, 2021

more Recent Ratings
80 13% Cliffhanger (1993) - Feb 03, 2021
90 31% Thirteen Ghosts (2001) - Feb 03, 2021
100 81% Holy Motors (2012) - Feb 03, 2021
80 13% Captain Phillips (2013) - Feb 03, 2021
100 81% Back to the Future (1985) - Feb 03, 2021
100 81% Training Day (2001) - Feb 03, 2021
95 54% Demolition Man (1993) - Feb 03, 2021
95 54% House of Flying Daggers (2004) - Feb 03, 2021
80 13% The Town (2010) - Feb 03, 2021
100 81% The Whole Nine Yards (2000) - Feb 03, 2021