Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
0767MH

Flick Fan - 30 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
84 60% How to Train Your Dragon (2010) - Jan 18, 2020
84 60% The Lego Movie (2014) - Jan 18, 2020
79 51% Zombieland (2009) - Jan 18, 2020
77 36% Jurassic Park (1993) - Jan 18, 2020
62 11% March of the Penguins (2005) - Jan 18, 2020
92 90% Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 18, 2020
72 25% Avatar (2009) - Jan 18, 2020
78 43% Wreck-It Ralph (2012) - Jan 18, 2020
79 51% 21 Jump Street (2012) - Jan 18, 2020
66 15% Man of Steel (2013) - Jan 18, 2020