Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
09X7kL

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 6, 2019

more Recent Ratings
85 75% 'Allo 'Allo (1982) - Jan 06, 2019
68 20% The Devil Wears Prada (2006) - Jan 06, 2019
77 54% The Exorcist (1973) - Jan 06, 2019
95 95% The Godfather: Part II (1974) - Jan 06, 2019
70 33% Beverly Hills Cop (1984) - Jan 06, 2019
75 45% Chicken Run (2000) - Jan 06, 2019
65 12% Glengarry Glen Ross (1992) - Jan 06, 2019
35 4% Johnny English (2003) - Jan 06, 2019
90 87% Fargo (1996) - Jan 06, 2019
70 33% The Bucket List (2007) - Jan 06, 2019