Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
0Sm1hF

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 2, 2021

more Recent Ratings
85 72% On the Waterfront (1954) - Jan 02, 2021
10 27% Tron: Legacy (2010) - Jan 02, 2021
10 27% American History X (1998) - Jan 02, 2021
85 72% Men in Black (1997) - Jan 02, 2021
80 59% Man on Wire (2008) - Jan 02, 2021
9% Midnight Cowboy (1969) - Jan 02, 2021
90 86% Get Shorty (1995) - Jan 02, 2021
9% You've Got Mail (1998) - Jan 02, 2021
50 45% Erin Brockovich (2000) - Jan 02, 2021
50 45% Road Trip (2000) - Jan 02, 2021