Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
0YyFt1

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 31, 2018

more Recent Ratings
95 85% The Silence of the Lambs (1991) - Dec 31, 2018
85 55% Prisoners (2013) - Dec 31, 2018
90 75% Dallas Buyers Club (2013) - Dec 31, 2018
80 30% Cold Mountain (2003) - Dec 31, 2018
78 15% 3:10 to Yuma (2007) - Dec 31, 2018
85 55% Ronin (1998) - Dec 31, 2018
60 5% Billy Madison (1995) - Dec 31, 2018
99 95% Casablanca (1942) - Dec 31, 2018
85 55% Flight (2012) - Dec 31, 2018
80 30% The Edge (1997) - Dec 31, 2018