Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
0cKAdF

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
90 83% Blue Velvet (1986) - Jan 18, 2020
90 83% Chinatown (1974) - Jan 18, 2020
88 66% Edward Scissorhands (1990) - Jan 18, 2020
48 4% Titanic (1997) - Jan 18, 2020
60 29% Lars and the Real Girl (2007) - Jan 18, 2020
75 45% Dune (1984) - Jan 18, 2020
88 66% The Master (2012) - Jan 18, 2020
52 20% Speed (1994) - Jan 18, 2020
94 95% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jan 18, 2020
72 37% Nacho Libre (2006) - Jan 18, 2020