Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
0sDvn1

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Nov 9, 2019

more Recent Ratings
75 62% The NeverEnding Story (1984) - Nov 09, 2019
80 83% The Avengers (2012) - Nov 09, 2019
80 83% Up (2009) - Nov 09, 2019
75 62% Trainspotting (1996) - Nov 09, 2019
70 41% Ghostbusters (1984) - Nov 09, 2019
85 95% Shrek 2 (2004) - Nov 09, 2019
50 25% The Hills Have Eyes (2006) - Nov 09, 2019
75 62% Ant-Man (2015) - Nov 09, 2019
40 8% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Nov 09, 2019
40 8% Swordfish (2001) - Nov 09, 2019