0shade0

0shade0
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 10 Oct 2018
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% Pineapple Express (2008) - Rated 10 Oct 2018
85 66% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 10 Oct 2018
65 20% War of the Worlds (2005) - Rated 10 Oct 2018
90 83% Whiplash (2014) - Rated 10 Oct 2018
70 28% Superman Returns (2006) - Rated 10 Oct 2018
85 66% Interstellar (2014) - Rated 10 Oct 2018
80 50% Spider-Man (2002) - Rated 10 Oct 2018
75 36% Fast Five (2011) - Rated 10 Oct 2018
80 50% Romeo + Juliet (1996) - Rated 10 Oct 2018
90 83% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 10 Oct 2018