Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
0wFg9M

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Sep 18, 2019

more Recent Ratings
89 20% Thief (1981) - Sep 18, 2019
100 88% 12 Angry Men (1957) - Sep 18, 2019
95 52% Rocky (1976) - Sep 18, 2019
99 75% Whiplash (2014) - Sep 18, 2019
90 29% The Terminator (1984) - Sep 18, 2019
85 13% Thoroughbreds (2018) - Sep 18, 2019
95 52% Psycho (1960) - Sep 18, 2019
85 13% Nightcrawler (2014) - Sep 18, 2019
95 52% Groundhog Day (1993) - Sep 18, 2019
95 52% Bottle Rocket (1996) - Sep 18, 2019