0xDavid

0xdavid
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2010
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 92% Ted Lasso (2020) - Rated 28 May 2023
99 95% The White Lotus (2021) - Rated 28 Nov 2022
90 85% Gandhi (1982) - Rated 20 Aug 2022
90 85% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 07 Aug 2022
95 92% Spartacus (2010) - Rated 06 Aug 2022
95 92% Rome (2005) - Rated 06 Aug 2022
75 43% The Twilight Samurai (2002) - Rated 08 Apr 2022
80 64% Giri/Haji (2019) - Rated 04 Feb 2022
90 85% Sex Education (2019) - Rated 24 Jan 2022
75 43% Samsara (2001) - Rated 02 Sep 2021