1206

1206
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 35% Spider-Man 3 (2007) - Rated 20 Nov 2012
50 7% Transformers (2007) - Rated 20 Nov 2012
88 63% Eastern Promises (2007) - Rated 20 Nov 2012
70 19% The Da Vinci Code (2006) - Rated 20 Nov 2012
60 10% Red Tails (2012) - Rated 20 Nov 2012
88 63% The Graduate (1967) - Rated 20 Nov 2012
91 85% The Godfather: Part II (1974) - Rated 20 Nov 2012
88 63% A Bug's Life (1998) - Rated 20 Nov 2012
78 35% Super Size Me (2004) - Rated 20 Nov 2012
88 63% Babe (1995) - Rated 20 Nov 2012