1389

1389
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2013

more Recent Ratings

90 48% Prisoners (2013) - Rated 25 Dec 2013
90 48% Real Steel (2011) - Rated 25 Dec 2013
100 94% Into the Wild (2007) - Rated 24 Dec 2013
45 2% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 24 Dec 2013
35 1% Hotel Transylvania (2012) - Rated 24 Dec 2013
75 5% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Dec 2013
90 48% Jack Reacher (2012) - Rated 24 Dec 2013
95 77% Brotherhood of the Wolf (2001) - Rated 24 Dec 2013
85 24% Max Manus (2008) - Rated 24 Dec 2013
95 77% Full Metal Jacket (1987) - Rated 24 Dec 2013