Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
1903

Cinema Addict - 1157 Film Ratings

Member Since: May 3, 2016

Location: Turkey

more Recent Ratings
0% 365 dni (2020) - Jul 06, 2020
30 4% Shooting Heroin (2020) - Jul 04, 2020
30 4% Biz Böyleyiz (2020) - Jul 02, 2020
75 73% The Brand New Testament (2015) - Jul 02, 2020
70 58% Ready Player One (2018) - Jun 21, 2020
50 17% Suspiria (2018) - May 24, 2020
85 94% The Marvelous Mrs. Maisel (2017) - May 24, 2020
55 24% Come to Daddy (2019) - May 22, 2020
70 58% Hereditary (2018) - May 18, 2020
65 48% Zombieland (2009) - May 17, 2020