1975julia

1975julia
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 0% Knives Out (2019) - Rated 25 Oct 2020
100 0% High Fidelity (2000) - Rated 25 Oct 2020
100 0% The Help (2011) - Rated 25 Oct 2020
100 0% Sixteen Candles (1984) - Rated 25 Oct 2020
100 0% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 25 Oct 2020
90 0% Pretty Woman (1990) - Rated 25 Oct 2020
80 0% Men in Black (1997) - Rated 25 Oct 2020
80 0% Boyz n the Hood (1991) - Rated 25 Oct 2020
80 0% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 25 Oct 2020
90 0% Shrek the Third (2007) - Rated 25 Oct 2020