1994jl

1994jl
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2009
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 78% Under the Sand (2000) - Rated 27 Dec 2009
95 93% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 27 Dec 2009
75 32% Quills (2000) - Rated 27 Dec 2009
74 30% You Can Count On Me (2000) - Rated 27 Dec 2009
79 61% 8 Women (2002) - Rated 13 Dec 2009
77 46% The Hours (2002) - Rated 13 Dec 2009
85 73% Far from Heaven (2002) - Rated 13 Dec 2009
76 37% Gangs of New York (2002) - Rated 13 Dec 2009
73 24% Road to Perdition (2002) - Rated 13 Dec 2009
78 54% Chicago (2002) - Rated 13 Dec 2009