Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
1JXFlo

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
95 80% Elf (2003) - Jan 19, 2020
100 95% Gladiator (2000) - Jan 19, 2020
80 20% Meet the Fockers (2004) - Jan 19, 2020
80 20% Last Action Hero (1993) - Jan 19, 2020
85 45% Inside Out (2015) - Jan 19, 2020
95 80% Inglourious Basterds (2009) - Jan 19, 2020
85 45% The Wedding Planner (2001) - Jan 19, 2020
90 65% The Little Mermaid (1989) - Jan 19, 2020
20 5% The Breakfast Club (1985) - Jan 19, 2020
85 45% Back to the Future (1985) - Jan 19, 2020