Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
1JdzNp

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 7, 2019

more Recent Ratings
86 55% Matchstick Men (2003) - Jun 07, 2019
90 75% Man on Fire (2004) - Jun 07, 2019
90 75% Lord of War (2005) - Jun 07, 2019
100 95% The Matrix Reloaded (2003) - Jun 07, 2019
90 75% The Fugitive (1993) - Jun 07, 2019
60 10% Mad Max: Fury Road (2015) - Jun 07, 2019
60 10% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Jun 07, 2019
75 25% Kick-Ass (2010) - Jun 07, 2019
85 45% Hancock (2008) - Jun 07, 2019
80 35% Back to the Future Part III (1990) - Jun 07, 2019