Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
1ht85g

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2019

more Recent Ratings
93 87% Heidi: A Girl of the Alps (1974) - Sep 07, 2019
57 20% Ben-Hur (1959) - Sep 07, 2019
88 79% Falling Down (1993) - Sep 07, 2019
42 12% Argo (2012) - Sep 07, 2019
66 54% Jerry Maguire (1996) - Sep 07, 2019
63 37% Die Hard (1988) - Sep 07, 2019
83 70% The Reader (2008) - Sep 07, 2019
59 29% Chasing Amy (1997) - Sep 07, 2019
65 45% The Karate Kid (1984) - Sep 07, 2019
82 62% Total Recall (1990) - Sep 07, 2019