Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
1islander

Flick Fan - 86 Film Ratings

Member Since: Jul 17, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out 1islander's...
100 97% Twister (1996) - Jul 17, 2020
85 52% Adaptation. (2002) - Jul 17, 2020
40 5% The Lighthouse (2019) - Jul 17, 2020
90 77% Moon (2009) - Jul 17, 2020
80 32% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Jul 17, 2020
80 32% The Fault in Our Stars (2014) - Jul 17, 2020
80 32% She's the Man (2006) - Jul 17, 2020
85 52% Up in the Air (2009) - Jul 17, 2020
30 2% Maleficent (2014) - Jul 17, 2020
90 77% A Knight's Tale (2001) - Jul 17, 2020