Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
1oM9jI

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Aug 3, 2019

more Recent Ratings
80 58% V for Vendetta (2006) - Aug 03, 2019
80 58% Cinema Paradiso (1988) - Aug 03, 2019
100 87% The Butterfly Effect (2004) - Aug 03, 2019
100 87% Dead Poets Society (1989) - Aug 03, 2019
100 87% Howl's Moving Castle (2004) - Aug 03, 2019
20 4% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Aug 03, 2019
80 58% The Dictator (2012) - Aug 03, 2019
80 58% 12 Angry Men (1957) - Aug 03, 2019
50 16% Birdman (2014) - Aug 03, 2019
70 33% Now You See Me (2013) - Aug 03, 2019