Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
1oYW98

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Aug 5, 2019

more Recent Ratings
95 87% Before Midnight (2013) - Aug 05, 2019
95 87% Before Sunset (2004) - Aug 05, 2019
95 87% Before Sunrise (1995) - Aug 05, 2019
90 68% Her (2013) - Aug 05, 2019
85 50% The Wolf of Wall Street (2013) - Aug 05, 2019
90 68% The Grand Budapest Hotel (2014) - Aug 05, 2019
86 56% Mean Girls (2004) - Aug 05, 2019
84 43% The Pianist (2002) - Aug 05, 2019
85 50% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 05, 2019
83 39% Dead Poets Society (1989) - Aug 05, 2019