Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
1xmBbW

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 16, 2019

more Recent Ratings
79 65% Robin Hood (1973) - Apr 16, 2019
59 5% Free Willy (1993) - Apr 16, 2019
67 25% K-PAX (2001) - Apr 16, 2019
85 95% Me, Myself & Irene (2000) - Apr 16, 2019
84 85% Gran Torino (2008) - Apr 16, 2019
80 75% Shutter Island (2010) - Apr 16, 2019
65 15% City of Angels (1998) - Apr 16, 2019
70 35% When Harry Met Sally... (1989) - Apr 16, 2019
72 45% Kick-Ass (2010) - Apr 16, 2019
75 55% Back to the Future Part II (1989) - Apr 16, 2019