214nj214

214nj214
Movie Buff - 216 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2021
Location: Pittsburgh, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 77% Project A-ko (1986) - Rated 14 Aug 2021
8% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 14 Aug 2021
75 38% I Am Legend (2007) - Rated 14 Aug 2021
80 60% Anastasia (1997) - Rated 14 Aug 2021
80 60% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 14 Aug 2021
80 60% Scarface (1983) - Rated 14 Aug 2021
8% Warm Bodies (2013) - Rated 14 Aug 2021
80 60% The Dictator (2012) - Rated 14 Aug 2021
80 60% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 14 Aug 2021
75 38% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 14 Aug 2021