21Dustin
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out 21Dustin's...
65 5% | Lost (2004) - Rated 08 Jan 2022 |
80 20% | Lupin (2021) - Rated 08 Jan 2022 |
85 35% | The Haunting of Hill House (2018) - Rated 08 Jan 2022 |
95 70% | 12 Years a Slave (2013) - Rated 08 Jan 2022 |
90 45% | Life of Pi (2012) - Rated 08 Jan 2022 |
100 95% | The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 08 Jan 2022 |
80 20% | Game of Thrones (2011) - Rated 08 Jan 2022 |
95 70% | Dexter (2006) - Rated 08 Jan 2022 |
95 70% | Breaking Bad (2008) - Rated 08 Jan 2022 |
95 70% | Interstellar (2014) - Rated 08 Jan 2022 |