Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
22MM1u

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 21, 2019

more Recent Ratings
80 95% Chronicle (2012) - Jan 21, 2019
60 54% Up in the Air (2009) - Jan 21, 2019
60 54% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 21, 2019
20 12% Argo (2012) - Jan 21, 2019
20 12% Fantastic Four (2005) - Jan 21, 2019
40 29% The Hangover Part II (2011) - Jan 21, 2019
70 83% Pan's Labyrinth (2006) - Jan 21, 2019
60 54% Thor: Ragnarok (2017) - Jan 21, 2019
60 54% Almost Famous (2000) - Jan 21, 2019
70 83% Whiplash (2014) - Jan 21, 2019