22kobayashi

22kobayashi
Movie Buff - 294 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 70% The Vanishing (1988) - Rated 01 Jun 2015
78 59% Nightcrawler (2014) - Rated 01 Jun 2015
76 50% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 01 Jun 2015
80 66% Let the Right One In (2008) - Rated 01 Jun 2015
77 56% Happy-Go-Lucky (2008) - Rated 01 Jun 2015
79 62% Secrets & Lies (1996) - Rated 01 Jun 2015
79 62% Magnolia (1999) - Rated 01 Jun 2015
78 59% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 01 Jun 2015
83 73% There Will Be Blood (2007) - Rated 01 Jun 2015
86 79% Naked (1993) - Rated 01 Jun 2015