Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
24jj9T

Flick Fan - 36 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
0% The Dark Knight (2008) - Jan 19, 2020
0% Zodiac (2007) - Jan 19, 2020
0% Avatar (2009) - Jan 19, 2020
0% Inside Out (2015) - Jan 19, 2020
0% Tangled (2010) - Jan 19, 2020
0% Deadpool (2016) - Jan 19, 2020
0% The Martian (2015) - Jan 19, 2020
0% Guardians of the Galaxy (2014) - Jan 19, 2020
0% Gravity (2013) - Jan 19, 2020
0% Interstellar (2014) - Jan 19, 2020