Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
270t3n

Flick Fan - 18 Film Ratings

Member Since: Oct 9, 2019

more Recent Ratings
88 66% Live and Let Die (1973) - Oct 09, 2019
95 86% Apocalypse Now (1979) - Oct 09, 2019
80 52% Dog Day Afternoon (1975) - Oct 09, 2019
100 94% Rocky (1976) - Oct 09, 2019
90 77% The Exorcist (1973) - Oct 09, 2019
88 66% Braveheart (1995) - Oct 09, 2019
80 52% A Fistful of Dollars (1964) - Oct 09, 2019
100 94% The Breakfast Club (1985) - Oct 09, 2019
78 41% Mad Max: Fury Road (2015) - Oct 09, 2019
70 30% Caddyshack (1980) - Oct 09, 2019