Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
27IKzL

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: Apr 19, 2019

more Recent Ratings
60 15% The Martian (2015) - Apr 19, 2019
78 65% Pulp Fiction (1994) - Apr 19, 2019
70 25% Coyote Ugly (2000) - Apr 19, 2019
10 2% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Apr 19, 2019
10 2% What Women Want (2000) - Apr 19, 2019
80 71% Edward Scissorhands (1990) - Apr 19, 2019
75 50% Black Swan (2010) - Apr 19, 2019
20 7% War of the Worlds (2005) - Apr 19, 2019
72 35% Cloverfield (2008) - Apr 19, 2019
82 78% The Wolf of Wall Street (2013) - Apr 19, 2019