Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2D8yf0

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 29, 2019

more Recent Ratings
91 65% The Others (2001) - May 29, 2019
71 10% Dogtooth (2009) - May 29, 2019
97 90% 2001: A Space Odyssey (1968) - May 29, 2019
90 45% Mr. Nobody (2009) - May 29, 2019
90 45% Amélie (2001) - May 29, 2019
71 10% Love Actually (2003) - May 29, 2019
97 90% The Godfather (1972) - May 29, 2019
80 25% The Social Network (2010) - May 29, 2019
90 45% O Brother, Where Art Thou? (2000) - May 29, 2019
95 75% Pan's Labyrinth (2006) - May 29, 2019