Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2FbBdC

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 6, 2020

more Recent Ratings
90 90% Joker (2019) - Feb 06, 2020
79 50% Escape from Alcatraz (1979) - Feb 06, 2020
88 77% Dazed and Confused (1993) - Feb 06, 2020
83 59% Clerks (1994) - Feb 06, 2020
77 22% Ben-Hur (1959) - Feb 06, 2020
84 68% Children of Men (2006) - Feb 06, 2020
90 90% Dead Poets Society (1989) - Feb 06, 2020
78 36% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Feb 06, 2020
78 36% A Knight's Tale (2001) - Feb 06, 2020
55 4% Thor (2011) - Feb 06, 2020