Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2Hz0sz

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 29, 2018

more Recent Ratings
85 80% Léon: The Professional (1994) - Jul 29, 2018
40 10% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Jul 29, 2018
85 80% Devil's Advocate (1997) - Jul 29, 2018
80 55% Limitless (2011) - Jul 29, 2018
70 25% The Devil Wears Prada (2006) - Jul 29, 2018
80 55% World War Z (2013) - Jul 29, 2018
80 55% The Social Network (2010) - Jul 29, 2018
40 10% American Wedding (2003) - Jul 29, 2018
75 35% Mission: Impossible III (2006) - Jul 29, 2018
90 95% Saving Private Ryan (1998) - Jul 29, 2018