Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2I6Xt9

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 18, 2019

more Recent Ratings
75 40% A Beautiful Mind (2001) - Mar 18, 2019
95 95% Intouchables (2011) - Mar 18, 2019
75 40% The Social Network (2010) - Mar 18, 2019
85 85% Hotel Rwanda (2004) - Mar 18, 2019
70 15% Silver Linings Playbook (2012) - Mar 18, 2019
80 65% Jerry Maguire (1996) - Mar 18, 2019
80 65% Moneyball (2011) - Mar 18, 2019
80 65% Saving Private Ryan (1998) - Mar 18, 2019
70 15% Interstellar (2014) - Mar 18, 2019
70 15% Midnight in Paris (2011) - Mar 18, 2019