Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2KKFBz

Flick Fan - 93 Film Ratings

Member Since: Jan 14, 2020

more Recent Ratings
91 90% Kubo and the Two Strings (2016) - Jan 14, 2020
88 81% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jan 14, 2020
83 58% Adventureland (2009) - Jan 14, 2020
86 70% Moon (2009) - Jan 14, 2020
79 40% The Girl Next Door (2004) - Jan 14, 2020
84 61% The Rock (1996) - Jan 14, 2020
79 40% The Lobster (2015) - Jan 14, 2020
84 61% The Grand Budapest Hotel (2014) - Jan 14, 2020
88 81% Shutter Island (2010) - Jan 14, 2020
97 99% Good Will Hunting (1997) - Jan 14, 2020