Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2PSwND

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 28, 2019

more Recent Ratings
80 40% The Princess Diaries (2001) - Jan 28, 2019
85 65% The Cabin in the Woods (2012) - Jan 28, 2019
85 65% The Big Lebowski (1998) - Jan 28, 2019
90 85% Grave of the Fireflies (1988) - Jan 28, 2019
5% The Notebook (2004) - Jan 28, 2019
95 95% Inglourious Basterds (2009) - Jan 28, 2019
80 40% Kick-Ass (2010) - Jan 28, 2019
75 25% Inside Out (2015) - Jan 28, 2019
30 15% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jan 28, 2019
85 65% Monsters, Inc. (2001) - Jan 28, 2019