Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2Qql0t

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Aug 8, 2019

more Recent Ratings
95 95% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Aug 08, 2019
92 79% Ant-Man (2015) - Aug 08, 2019
87 62% Casino Royale (2006) - Aug 08, 2019
40 4% Hot Shots! (1991) - Aug 08, 2019
55 20% Underworld: Evolution (2006) - Aug 08, 2019
93 87% Philadelphia (1993) - Aug 08, 2019
75 37% The Untouchables (1987) - Aug 08, 2019
46 12% Twilight (2008) - Aug 08, 2019
85 54% The Exorcist (1973) - Aug 08, 2019
80 45% Braveheart (1995) - Aug 08, 2019