2cJFSL

Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: Feb 16, 2021
Check out 2cJFSL's...
60 40% | Django Unchained (2012) - Feb 16, 2021 |
80 80% | Gran Torino (2008) - Feb 16, 2021 |
80 80% | Spider-Man (2002) - Feb 16, 2021 |
20 5% | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Feb 16, 2021 |
90 95% | Cinema Paradiso (1988) - Feb 16, 2021 |
70 60% | Silver Linings Playbook (2012) - Feb 16, 2021 |
50 20% | Avengers: Infinity War (2018) - Feb 16, 2021 |
50 20% | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Feb 16, 2021 |
70 60% | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Feb 16, 2021 |
60 40% | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Feb 16, 2021 |