Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2cfbfd

Flick Fan - 77 Film Ratings

Member Since: Feb 24, 2020

more Recent Ratings
85 40% The Big Lebowski (1998) - Feb 24, 2020
80 23% Big Mouth (2017) - Feb 24, 2020
95 87% Better Call Saul (2015) - Feb 24, 2020
90 61% Battlefield Earth (2000) - Feb 24, 2020
94 83% Barry (2016) - Feb 24, 2020
95 87% Baki (2018) - Feb 24, 2020
96 92% Ash vs. Evil Dead (2015) - Feb 24, 2020
32 3% As Above, So Below (2014) - Feb 24, 2020
88 46% As Good As It Gets (1997) - Feb 24, 2020
90 61% Arrested Development (2003) - Feb 24, 2020