Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2hCiJS

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Jun 21, 2020

more Recent Ratings
60 23% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Jun 21, 2020
60 23% Remember the Titans (2000) - Jun 21, 2020
75 76% Platoon (1986) - Jun 21, 2020
75 76% Amadeus (1984) - Jun 21, 2020
70 50% Deadpool (2016) - Jun 21, 2020
70 50% Pretty Woman (1990) - Jun 21, 2020
95 96% Lincoln (2012) - Jun 21, 2020
70 50% Star Trek: Generations (1994) - Jun 21, 2020
75 76% A Christmas Story (1983) - Jun 21, 2020
60 23% Despicable Me 2 (2013) - Jun 21, 2020