Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2m50l2

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 12, 2019

more Recent Ratings
84 59% Sicario (2015) - Feb 12, 2019
70 13% Kick-Ass (2010) - Feb 12, 2019
96 95% Interstellar (2014) - Feb 12, 2019
58 4% The Martian (2015) - Feb 12, 2019
78 31% Atonement (2007) - Feb 12, 2019
92 86% Se7en (1995) - Feb 12, 2019
82 50% A History of Violence (2005) - Feb 12, 2019
80 40% Amélie (2001) - Feb 12, 2019
76 22% The Butterfly Effect (2004) - Feb 12, 2019
90 72% No Country for Old Men (2007) - Feb 12, 2019