2nas

2nas
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2015
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: -

more Recent Ratings

50 31% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 02 Aug 2015
75 47% Black Swan (2010) - Rated 02 Aug 2015
30 12% Phantom of Liberty (1974) - Rated 31 Jul 2015
85 63% Memento (2001) - Rated 31 Jul 2015
90 72% Fight Club (1999) - Rated 31 Jul 2015
90 72% Reservoir Dogs (1992) - Rated 31 Jul 2015
100 90% Pulp Fiction (1994) - Rated 31 Jul 2015
100 90% Miller's Crossing (1990) - Rated 31 Jul 2015
60 33% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 31 Jul 2015
90 72% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 31 Jul 2015