Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2os0Ps

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: May 12, 2019

more Recent Ratings
2% Super Size Me (2004) - May 12, 2019
85 31% The Truman Show (1998) - May 12, 2019
95 87% Ratatouille (2007) - May 12, 2019
75 22% Bride of Frankenstein (1935) - May 12, 2019
90 58% Kick-Ass (2010) - May 12, 2019
95 87% Pi (1998) - May 12, 2019
90 58% Spaceballs (1987) - May 12, 2019
90 58% Blazing Saddles (1974) - May 12, 2019
90 58% Gattaca (1997) - May 12, 2019
85 31% Mad Max (1979) - May 12, 2019