2shy2play

2shy2play
Movie Buff - 219 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2014
Location: Milan, Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 4% Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2012) - Rated 12 May 2014
73 65% District 9 (2009) - Rated 30 Jan 2014
13 7% ATM (2012) - Rated 30 Jan 2014
61 48% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 30 Jan 2014
62 49% The Expendables 2 (2012) - Rated 30 Jan 2014
60 44% Legion (2010) - Rated 30 Jan 2014
0% The Box (2009) - Rated 30 Jan 2014
70 59% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 30 Jan 2014
70 59% The Ring (2002) - Rated 30 Jan 2014
75 70% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 30 Jan 2014