Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
2tx2o2

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 30, 2019

more Recent Ratings
76 55% Ocean's Twelve (2004) - Jun 30, 2019
94 95% For a Few Dollars More (1965) - Jun 30, 2019
74 45% Black Swan (2010) - Jun 30, 2019
66 35% Back to the Future Part III (1990) - Jun 30, 2019
42 5% Saw IV (2007) - Jun 30, 2019
91 85% Barton Fink (1991) - Jun 30, 2019
81 65% A Beautiful Mind (2001) - Jun 30, 2019
61 20% Iron Man (2008) - Jun 30, 2019
82 75% Psycho (1960) - Jun 30, 2019
61 20% Source Code (2011) - Jun 30, 2019