34980T4V9YN

34980t4v9yn
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 99% Scavengers Reign (2023) - Rated 08 Apr 2024
80 84% Tremors (1990) - Rated 03 Apr 2024
60 22% Dune: Part Two (2024) - Rated 25 Mar 2024
70 50% Sometimes I Think About Dying (2023) - Rated 17 Mar 2024
70 50% Brazil (1985) - Rated 13 Jan 2024
70 50% Fire of Love (2022) - Rated 13 Jan 2024
80 84% Blue Eye Samurai (2023) - Rated 08 Jan 2024
60 22% Loch Henry (2023) - Rated 05 Sep 2023
50 10% Beyond the Sea (2023) - Rated 05 Sep 2023
50 10% Mazey Day (2023) - Rated 05 Sep 2023