Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
34HS3Q

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
94 95% Hereditary (2018) - Jan 19, 2020
89 77% The Firm (1993) - Jan 19, 2020
86 54% Drive (2011) - Jan 19, 2020
77 4% The Longest Yard (2005) - Jan 19, 2020
93 86% Gone Girl (2014) - Jan 19, 2020
87 68% The Dark Knight Rises (2012) - Jan 19, 2020
81 13% Along Came Polly (2004) - Jan 19, 2020
86 54% Unbreakable (2000) - Jan 19, 2020
85 40% King Kong (2005) - Jan 19, 2020
84 27% Knocked Up (2007) - Jan 19, 2020