3512495

3512495
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 96% Vincent (1982) - Rated 04 Feb 2019
90 69% Waking Life (2001) - Rated 04 Feb 2019
90 69% Good Will Hunting (1997) - Rated 04 Feb 2019
80 17% Spotlight (2015) - Rated 04 Feb 2019
75 5% Vertigo (1958) - Rated 04 Feb 2019
90 69% 1984 (1984) - Rated 04 Feb 2019
90 69% Children of Men (2006) - Rated 04 Feb 2019
90 69% Incendies (2010) - Rated 04 Feb 2019
50 1% Boyhood (2014) - Rated 04 Feb 2019
80 17% The Wolverine (2013) - Rated 04 Feb 2019