39ers

39ers
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 50% Basic Instinct (1992) - Rated 19 Apr 2019
88 27% A Few Good Men (1992) - Rated 19 Apr 2019
85 4% Pulp Fiction (1994) - Rated 19 Apr 2019
93 72% Se7en (1995) - Rated 19 Apr 2019
96 95% The Usual Suspects (1995) - Rated 19 Apr 2019
87 13% X-Men (2000) - Rated 19 Apr 2019
95 86% Wedding Crashers (2005) - Rated 18 Apr 2019
88 27% We're the Millers (2013) - Rated 18 Apr 2019
93 72% Dumb and Dumber (1994) - Rated 18 Apr 2019
92 59% Hangover (2014) - Rated 18 Apr 2019