Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
3Ejf1n

Flick Fan - 77 Film Ratings

Member Since: Jun 3, 2019

more Recent Ratings
97 85% The Imitation Game (2014) - Jun 03, 2019
94 62% Reservoir Dogs (1992) - Jun 03, 2019
96 80% The Usual Suspects (1995) - Jun 03, 2019
90 31% Bachelor Party (1984) - Jun 03, 2019
90 31% Big (1988) - Jun 03, 2019
94 62% Apollo 13 (1995) - Jun 03, 2019
100 99% Saving Private Ryan (1998) - Jun 03, 2019
91 45% The Terminal (2004) - Jun 03, 2019
94 62% Bridge of Spies (2015) - Jun 03, 2019
82 3% The Circle (2017) - Jun 03, 2019