Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
3NZEIp

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: May 30, 2019

more Recent Ratings
75 22% Cool Runnings (1993) - May 30, 2019
75 22% Pacific Rim (2013) - May 30, 2019
100 86% Gravity (2013) - May 30, 2019
85 59% Sleepy Hollow (1999) - May 30, 2019
75 22% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - May 30, 2019
80 45% Thank You for Smoking (2006) - May 30, 2019
100 86% Casino (1995) - May 30, 2019
60 4% Heat (1995) - May 30, 2019
90 68% Gangs of New York (2002) - May 30, 2019
80 45% Troy (2004) - May 30, 2019